Yanlızlığınızı avantaja çeviren ankara travestileri

Yanlızlığınızı avantaja çeviren ankara travestileri

Bazı insanlar yanlız kalmaktan hoşlanır. Ankara travestileri tam aksine yanlız kalmak mutsuz olmak inanışından dolayı her zaman olumlu düşünerek birilerine ihtiyaç duyarlar.

Birçok kişisel gelişim kitaplarında da yer verildiği gibi yalnızlık bir dezavantaj değil avantajdır. Yeter ki kullanmasını bilin. Ne zaman çevremde çok fazla insan olsa, sık görüşmelerim uzasa bir şeyler üretemediğimi fark eder, tedirgin olurum. Tükettiğini üretemeyen bir insan olmak üzerini çizeceğim bir davranış şekli olduğu günden beri yalnızlığıma aşığım. Oysa yalnız olduğum zamanlarda daha çok yazar, daha çok temizlik yapar, daha çok belgesel izler, daha çok beceri isteyen işler yapıp ve tabii ki; daha çok mutlu olurum. Seçilmiş yalnızlık denilen şey, kişilerin kendi tercihleri ile yalnız kalmaları ve bu yalnızlığı avantaja çevirmeleri ile bilinir. Düşünce yetisinin her zaman sessizlik ve yalnızlıkta baş gösterdiğini biliriz. Bu sebeptendir ki, kendini yalnız hisseden insanlar kalabalık çoğunlukta yaşayan insanlardan daha başarılıdırlar. Daha iyi işlere imza atar, daha çok merak edilir ve konuşulurlar. Yaptığı işlerde daha üretken, daha çok kendine güvenen ve özgüveni yüksek insanlar olduklarından yalnızlıktan korkmazlar. Çünkü bunun dışa kapanma ve kendine ulaşma olduğunu bilip fırsata çevirerek daha iyi işler yapmaya odaklanırlar. Yalnızlık mutsuzluğun değil bilakis mutluluğun anahtarıdır. Tabii ki seçilmiş yalnızlık ise. Değilse bile siz bunu seçilmiş yalnızlık türüne çevirip kolları sıvamalı ve düşünmeye başlamalısın. Her şey önce düşüncede bir fikirdir. Sonrası sizin elinizdedir.

Ankara travestileri erkekler hakkında bir çok şey biliyor

Ankara travestileri erkekler hakkında bir çok şey biliyor

Ankara travestileri erkeklerin de en az kadınlar kadar zor varlıklar oldukları kesin. Söz konusu ilişki yaşamak olduğunda, bu durum iki katına çıkabiliyor. İşte her kadının erkekler hakkında bilmesi gereken 10 şey…

1. Kadınların çok daha çabuk aşık olduklarını mı düşünüyorsunuz? Yapılan araştırmalara göre erkekler, kadınların sandığından daha hızlı aşık oluyorlar.

2. Yatak odasında seksi ilk başlatan taraf her zaman erkekler olmak zorunda değil. Bu yüzden yatakta ilk adımı atan taraf kadın olduğunda erkekler bu durumdan çok hoşlanıyor. Ayrıca farklı deneyimler yaşamak da onları baştan çıkarmaya yetiyor.

3. Erkeklerin bağlanma konusunda büyük bir korkuları oldukları düşünülür. Ancak evli çiftler üzerinde yapılan bir araştırmada erkeklerin %90’ı yeniden biriyle evlenme şansları olsa yine aynı kişiyi seçeceklerini söyledi.Yani ilişkide bağlılık yalnızca kadınlara özel değil!

4. Erkeklerin bakımlı kadınlardan etkilendikleri bilinen bir gerçek. Ancak yataktan yeni kalkmış pijamalı haliniz de onları baştan çıkarabiliyor. Erkekler, en doğal hallerinizi gördüklerinde sizi kendilerine daha yakın hissedip son derece çekici buluyorlar.

error: İçerik çalma yavşak!!!