Ankara Travesti Partnerinizle Sexting Zamanı!

Sex Ve Texting Kelimelerinin Bir Araya Gelmesiyle Türeyen Sexting, Özellikle Liseli Gençlerin Cep Telefonlarından Birbirlerine Yolladıkları Erotik Fotoğraflarla Popüler Olup, Şimdilerde Ise Tüm Çiftlerin Yeni Gözdesi Haline Gelmiş Durumda.

Sadece Çıplak Fotoğraf Göndermekle Yada Erotik Mesajlar Atmakla Iş Çözülmüyor.Estetiği Kaybetmeden Kusursuz, Ateşli Ve Tahrik Edici Sexting Mesajların Da Bir Kuralı Var.

Erotik Mesajlaşmanın Da Kuralları Var! Işte Ateşli Mesajlar Atarken Dikkat Etmeniz Gerekenler.Öncelikle Kendiniz Için “gerçekten” Uygun Bir Ortam Hazırlayın.Yarıda Kalmış Bir Fanteziden Hiç Kimse Hoşlanmaz Değil Mı?

Telefonda Yan Yana Halinizden Daha Rahat Olacağınız Kesin.Teknolojinin Nimetlerinden Faydalanın Ve Onunla Ilgili Tüm Fantezilerinizi Yazmaktan Çekinmeyin.

“sexting”! O Da Nedir?

Ilk Adım Olarak Hemen Fotoğraf Ile Başlamayın! Önce Seksi Ve Tahrik Edici Mesajlarla Ortamı ısıtın Ve Aklını Başından Alın.

Her Şeyi Tek Mesajda Yazmayın.
Adım Adım Tepkisini Ölçerek Ilerleyin Ve Aldığınız Cevaba Göre Adımınızı Atın.

Mesajlarınızı Çok Uzun Tutmayın! Unutmayın, Siz Uzun Uzun Yazarken O Çoktan Uyumuş Yada Dikkatini Dağıtacak Başka Şeylere Yönelmiş Olabilir.
Kısa Ve Seksi Mesajlar Atmaya Özen Gösterin.

Farzedin Ki Sevgiliniz Yanınızda… Onunla Ilgili Hayallerinize Sınır Koymayın Ve Seksi Olmaktan Çekinmeyin.

Orada Yazdığınız Her Şeyi Sevgilinizle Uygulayacaksınız Diye Bir Şey Yok.Bunun Sadece Eğlenceli Bir Fantezi Oyunu Olduğunu Unutmayın.

Güvenmediğiniz Herhangi Bir Durum Varsa, Ileride Sansasyon Kraliçesi Olmak Istemiyorsanız Ne Olursa Olmalıdır Fotoğraflarınızı Göndermeyin.

Göndermeye Karar Verdiğiniz An Ise, Ufak Bir Uyarı Mesajı Ile Önleminizi Alın.Kalabalık Bir Ortamda Olan Sevgilinizin Telefonunda Aniden Belirmek Istemezsiniz Değil Mı?

Mesajlaşma Sonrası Telefonunuzdaki Fotoğraf Ve Mesajları Silmeyi Unutmayın.Bir Yakınınızın Bu Duruma Şahit Olması Hiç De Hoş Olmaz.

Sexting Konusunda Iyi Mısiniz, Yoksa Kötü Mü?

Sexting, Başlı Başına Haz Veren Bir Aktivite Ve Her Şeyde Olduğu Gibi Bu Konuda Da Beceri Gerekli.Size Rehberlik Edebilecek Birkaç Ipucu Topladık.Tahrik Edici Konuşmanın Shakespeare’i Olacağınızı Garanti Edemesek De Işinize Yarayacakları Kesin:

1- Çıplak Fotoğraf Isteyip Karşılığında Hiçbir Şey Vermemek Kabalıktır: Kendinize Gelin Ve Karşılığında Bir Şeyler Gönderin.En Azından Iltifatlara Boğun Onu.
Telefonunuza Gelen Çıplak Resme Karşılık Olarak Gözlerini Kapatan Maymun Emojisi Yollamayın!

2- Çıplak Fotoğraflar Elinizdeki Silahlardan Yalnızca Biridir: Iyi Bir Sexting Sanatçısı, Işin Fotoğraflardan Çok, Dil Ile Ilgili Olduğunun Farkındadır.Gerçek Hayattaki Tahrik Edici Konuşmalarda Olduğu Gibi, Ona, Neler Yapmak Istediğinizi Anlatmalısınız.Ve Nerede Ve Neden.

3- Kendinizi Mesajlaşma Ile Sınırlandırmayın: Whatsapp Kullanın, Snap Atın Ve Hatta Bir Kartın Üzerine Bir Şeyler Karalayıp Posta Kutusuna Atın.Bir Düşünün: Ortaçağda Insanlar, Sexting Için El Yazısı Mektuplar Kullanıyorlardı.Mors Alfabesi Bile Deneyebilirsiniz…tabii Isterseniz…

4- “gel, Benimle Seviş” Isteklerinden Fazlasını Yollayın: Sexting – Seksin Kendisinde De Olduğu Gibi – Karşılıklı Iken Güzeldir; Yavaşça Gelişirken.Hatta, Bilirsiniz, Duygusal Olursa Daha Da Iyi.Birinden Çok Mu Hoşlanıyorsunuz? Hatta Belki De Aşıksınız? Muhtemelen Söylemeniz Gerekiyor, Seksi Şeylerle Birlikte.

5- Hatırlamanız Gereken En Önemli Şey Şu: Yastık Sohbetleri, Gerçek Yastıklar Için Saklanmamalı.Bir Makinenin Aracılık Yapması, Sexting’i Daha Az Güçlü Yapmıyor.Sexting, Dijital Ve ‘insan’ Benliklerimiz Arasındaki Ayrımı Sarsar.‘seni Istiyorum’ Içerikli Bir Mesaj, Kulağınızdaki Bir Fısıltı Kadar Heyecanlı Olabilir.

Her Travestinin Bilmesi Gereken 5 Sexting Kuralı

Çıplak Fotoğrafları Ifşa Olan Ünlülerden, Internete Sızan 200.000 Snapchat Görseline; Telefondan Fazlasıyla Özel Bilgiler Paylaşmak, Açık Bir Şekilde Riskli Bir Hareket Haline Geldi.Yapılan Araştırmalar, Sexting’in Açık Ve Net Bir Avantajının Olduğunu Ortaya Koyuyor: Ankara Travesti Partnerinize Seksi Mesajlar Göndermek, Yalnızca Yataktaki Işleri Ateşlendirmekle Kalmıyor; Aynı Zamanda Da Özgüveninizi Artırıyor, Aranızdaki Bağı Güçlendiriyor Ve Kendinizi Cinsel Açıdan Ifade Etme Yolları Keşfetmenize Yardımcı Oluyor.

Elbette Ki Aceleci Davranıp Yanlış Zamanda Mesaj Attığınızda, Yanlış Veriyi Paylaştığınızda Yada Konuşmalarınızı Ve Snaplerinizi, Yanlış Ellere Düşme Riski Altında Bıraktığınızda, Bunların Hiçbir Önemi Kalmıyor.Bu Sexting Rehberi, Özel Hayatınıza Darbe Vurmadan Seks Hayatınızı Canlandırmanıza Yardımcı Olacak:

Öncelikle Tanışın

Tinder Gibi Online Tanışma Uygulamalarının Popülaritesi Düşünüldüğünde, Yeni Bir Adamla, Yüz Yüze Gelmeden Önce, Haftalarca Mesajlaşmanız Normal.
Bu Süre Zarfında, Konuşma Tonunuzu Biraz Davetkâr Tutun; Cinsel Değil.Bir Erkekten Harika Cinsel Içerikli Mesajlar Alıyor Olabilirsiniz Ama Ortada Karşılıklı Bir Kimya Yoksa Eğer, Yaptığınız, Birçok Kişisel Bilginizi Hiçbir Şekilde Ilgilenmediğiniz Biri Ile Paylaşmaktan Başka Bir Şey Değil.

Sexting’i Ön Sevişme Olarak Kullanın

Sexting, Büyük Bir Beklenti Yaratır Ve Sonrasında Gelecek Şeylerin Ipuçlarını Verir; Dolayısıyla Seks Öncesi Ateşi Ve Gerilimi Yaratma Konusunda Idealdir.Doğru Ton, Ikinizin De Birbirinizi Görmeden Saatler Önce Seksi Bir Moda Girmenizi Sağlar, Tutkulu Bir Gece Için Sahneyi Hazırlar.Mesajları Kısa Tutun– Romantik Roman Yazmıyorsunuz Sonuçta – Ama ıslak Detaylarla Zenginleştirin.Kelimeler, Afrodizyaktır; Partnerinizin Zihnine Ektiğiniz Senaryolar, Gelecekte Yapacağınız Seksi Şekillendirecektir.

Pisleşin

Yapılan Araştırmalara Göre, Hiçbir Kural Olmaksızın Mesajlaşan Çiftlerin, Ilişkilerinde Daha Tatmin Olduklarını Ve Cinsel Iletişimlerinin Ilerlediğini Gösteriyor.
Küfretmenize Gerek Yok; Başta Pornografik Şeyler Yerine, Oyuncu Kelimeler Seçin.Sonra Rahatlık Seviyenizin Izin Verdiği Derecede Grafikleşebilirsiniz.

Seksi Kelimeler Yollayın, Resimler Değil

Çıplak Bir Selfie, Partnerinizi Heyecanlandırmanın En Kolay Yolu Gibi Görünebilir.Ancak Ona Gerçekten Güvenmediğiniz Sürece, Açık Seçik Görselleri Değil, Mesaj Atmayı Yada En Fazla Biraz Davetkâr Olmayı Tercih Edin.Resimlerinizi Gönderdiğiniz Adam Güvenilir Olsa Bile, Güvenlik Açıkları Her Zaman Olabilir Ve Ilişkiniz Tepetaklak Dönebilir.Çıplak Snaplerden Uzak Durarak Yada Gönderdiğiniz Kişi Hakkında Iyice Düşünerek Güvende Kalmaya Çalışın.

Kaydetmeyin!

Evet, En Seksi, En Epik Sexting Deneyimlerinizi Saklamak Isteyebileceğinizi Anlayabiliyoruz.Partnerinizle Aranızda Geçen Heyecanlı Anların Seksi Yadigârları Gibi Bir Köşede Saklamak Istiyorsunuz.Ama Ne Olursa Olmalıdır, Yanlış Gözlerin Görme Olasılığını Yok Etmek Adına, Mesajlarınızı Hemen Silin.

Add Comment