Ankara Travestileri İl Seksin 13 Yararını Açıklıyoruz!

Ankara Travestileri ile Cinsellik Bir İnsanın En Özel Ve En Mahremidir.Daha Da Yakınlaşmalarını Sağlar.Ve Daha Birçok Şeyi.Bu Olumlu Etkileri Travesti Sağlığı Merkezi Yöneticisi Travesti Hastalıkları Uzmanı Adnan Katar Görebilmeniz Için Bazı Ipuçları Veriyor.

Gelelim Seksin Faydalarına:

Seks Genel Sağlık Açısından Yararlıdır

Aşkla Sevgiyle Yaşanan Seks, Tüm Bedene Iyi Gelir.Mutlu Seks Hayatı Olanların Yüzüne, Yürüyüşüne Bile Yansır.Eşinizle Daha Önce Iyi Bir Seks Yaşamınız Varsa Ve Özellikle Doğumdan Sonra Yıpranmışsa Onu Tekrar Canlandırmak Elinizde.

Seks Kilo Almanızı Engeller

Yarım Saatlik Bir Yatak Odası Keyfiyle 200-250 Kalori Yakarak Kilo Verebilir, Fazla Kilolarınızdan Kurtulabilirsiniz.

Seks Kalp-damar Sağlığınızı Korur

Yapılan Araştırmalara Göre Haftada 4 Veya daha Fazla Cinsel Ilişki Yaşayan Erkeklerde Kalp Krizi Riskinin Yarı Yarıya Azaldığı Görülmüş.

Seks Felç Riskiniz Azaltır

Ankara Travestileri ile Düzenli Cinsel Ilişki Erkeklerde Felç Riski Azalıyor.

Seks Uykusuzluk Probleminizi Giderir

Cinsel Ilişki Sırasında Ve Bedenin Doğal Mor?nleri Olarak Bilinen Endor?n (mutluluk Hormonu) Ile Vücudunuz Rahatlar Ve Ilişki Sonrası Yerini Güzel Bir Uykuya Bırakır.Sizin Yada Eşinizin Uyku Sorunları Varsa, Bu Yöntemi De Deneyin.

Seks Koku Duyunuzu Geliştirir

Orgazm Sırasında Salgılanan Prolaktin Hormonu Sayesinde Beyninizin Koku Alma Merkezi Uyarılır Ve Böylece Düzenli Seks Sonrasında Koku Alma Duyunuz Gelişmiş Olur.

Seks Yaşlanmayı Geciktirir

Prof.Dr.Mehmet Öz’e Göre Yılda 100 Kez Yapılan Ilişki Ile Yaşlanma Azalır Ve Cildiniz Güzelleşir.

Seks Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirir

Araştırmalara Göre Haftada 1 Yada 2 Kez Seks Yapmak Bağışıklık Sisteminiz Üzerinde % 30 Oranında Artırıcı Etki Yapar.Bu Şekilde Hastalıklara Bağışık Bir Hale Gelirsiniz.

Seks Ağrıları Azaltır

Eşlerinizi Reddetmek Için Kullandığınız ”canım Başım Ağrıyor.” Bahanesi Artık Geçerli Olmayacak.Çünkü Cinsel Ilişki Ve Orgazm Olma Sırasında Salgılanan Hormonlar Sayesinde Endor?n Hormonunuzun Yükselmesiyle Birlikte Ağrılarınızın Azaldığını Göreceksiniz.Bu Şekilde Tatmin Edici Bir Seks, Mıgren Ve Vaskuler (damarsal) Baş Ağrılarının Azalmasını Sağlar.

Seks Vücudunuzu Forma Sokar

Ilişki Sırasında Vücudunuzun Pek Çok Kası Ve Iskelet Sisteminiz Koordineli Olarak Çalışır Ve Yoğun Bir Egzersiz Yaparlar.Böylece Düzenli Seks Vücudunuzun Forma Girmesini Sağlar.

Seks Kemiklerinizi Güçlendirir

Seks Sırasında Salgılanan Testosteron Hormonunun Kemikleri Güçlendirici Etkileri Bulunuyor.

Seks Bedeni Canlandırır

Beden Sağlığımıza Seks Iyi Geliyor.Dipdiri, Canlı Bir Beden.Güçlü Bir Üreme Organı, Düzenli Seks Yaşamı Olan Bir Travesti Partnerin Sahip Olduğu Mutluluk Verici Özelliklerden.

Seks Pelvik Kaslarınızı Güçlendirir

Seks Sırasında Pelvis Yani Leğen Kemiğinde Bulunan Birçok Kas Koordineli Olarak Çalışır.Bu Şekilde Kadınlarda Genellikle Menopoz Sonrası Görülen Mesane, Rahim Ve Bağırsak Sarkmaları Azalır.

 

 

Bir Cevap Yazın

error: İçerik çalma yavşak!!!