Ankara Travestileri İle Seks Tecrübeleri Anlatılıyor!

Flört Her Ne Kadar Spontan Bir Durum Gibi Görünse De, Aslında Pek Çok Travesti Için Her Adımı Önceden Belirlenmiş Bir Strateji Oyunu.Ve Bu Oyunun, Özellikle Travestilerin Cephesinde Yazılı Olmayan Kuralları Var.Tanışma Evresi Için Ayrı, Internet, Telefon, Mesaj Trafiği Için Ayrı, Randevular Ve Ilişkinin Devamı Için Apayrı.

Her Travesti Bu Şekilde Davranıyor Demek Istemiyoruz.Sonuçta Bu Kurallara Uyup Uymamak Yine Elbette Travestilerin Elinde Ancak, Bu Kurallara Uymayınca En Yakın Kız Arkadaş Tarafından “öyle Değil, Böyle Yapacaktın” “neden Aradın? Bıraksaydın O Seni Aramalıydı!” Gibi Ithamlara Maruz Kalmak Da Olası.Bu Yazılı Olmayan Kurallardan Her Travestinin Bildiği Gibi Ilki, Ilk Buluşmanın Sonunda, Karşıdaki Erkekle Birlikte Olmamak.Bu Konuyu Araştırdık.Peki, Zaman Değişti Mı? Bu Kuralı Çöpe Atabilir Mıyiz? Peki Buna Erkekler Ne Diyor? Travestiler Arasında Tartışmak Yerine Üç Farklı Erkeğe Sorduk.

U.G/ Fotoğraf Sanatçısı /31 Yaşında

‘Duygular Söz Konusuysa, Kurallar Işlemez.’

Geleneksel ?ört Kurallarında Travestilerin Üç Buluşmadan Önce Sevişmemek Gibi Bir Kuralı Vardır.Bu Kural Hakkında Sizin Düşünceniz Ne? Yani Işleyen Ve Işlemesi Gereken Bir Kural Mı Yoksa Çöpe Mı Atılmalı?Üç Buluşmadan Önce Sevişmemek Olarak Değil Belki Ama Bazı Travestilerin Kafasında Bunun Gibi Kurallarla Ilişkilere Baktığını Tabii Ki Her Erkek Gibi, Ben De Biliyorum.Bu Kuralların Konma Amaçlarının Dışında, Aslında Kesinlikle Özgüven Eksikliğinden Kaynaklandığını Söyleyebilirim.Amaçlarını Tahmin Etmek De Zor Değil; “ne Yaparsam Karşımdaki Erkek Ne Zanneder”, “ya Yanlış Anlarsa” Gibi Endişelerinden Kaynaklanıyor Bütün Bunlar.Oysaki Bütün Sorun Zaten En Başta Bunlar Hakkında.Travestilerin , Kendilerinin Içten Olarak Ne Istedikleri, Ne Bekledikleri Hakkında Konuşmaktansa, Varsayımlara Göre Davranıp Kurallar Üretmesinden Doğuyor.Kuralın Işlevliliğine Gelirsek; Hayır Işlemiyor, Duygular Söz Konusu Olduğunda Kurallar Işleyemez De Zaten, Işin Doğasına Aykırı.Ama “işletiliyor” Diyebiliriz Belki; Sonuçta Öpüşmek, Sevişmek Gibi Eylemler Iki Tarafın Da Rızasına Dayanıyor.Bir Taraf ‘istemediği’ Için Sonuçta Pratikte Her Şey Tamam Gözüküyor, Ama Bu Noktada Duygular Inciniyor Işte.Travestilerin Da Erkeklerin De Duyguları Var Sonuçta, Her Insan Bir Diğeriyle Ilgili Illa Ki Bir Şeyler Hissediyor Ve Kurallarla Bu Hisler Örtüşmediği Noktada Sorunlar Çıkıyor.

Ilişkilerin Bütününe De Yayabiliriz Bu Düşüncenizi.Belki De Yorucu Olan Stratejilerdir Ilişkiler Adına.

Bence Birçok Ilişkideki Sıkıntıların Kökenleri, Tam Da Özellikle Ilişkilerin Başında Uygulanmaya Çalışılan Bu Kurallara Dayanıyor.Ayrıca, “böyle Mı Dedi”, “şöyle Mı Yaptı”, “halbuki Böyle Istiyor Gibi Gözüküyordu” Derken, Ankara Travestileri De Erkekler De Hep Beraber Absürd Bir Romantik Komedide Bulabiliyoruz Kendimizi.Üstelik Ne Yazık Ki Gerçek Hayatta Bu Ilişkilerin Sonu Filmlerdeki Gibi Güzel Sonlanmıyor Çoğu Zaman.

Yani Hollywood Sinemasından Artık Kurtarmalı Insanlar Belki De Kendini.Bu Kurala Uyan Bir Travestinin O Anda Bu Stratejiyi Uyguluyor Olduğunu Fark Ediyormusunuz?
Ilk Anda Fark Edemeyebilirim, Yada Fark Etsem De Bunları Dile Getirmem.Ama Bir Süre Konuştuktan Sonra Bunu Anlamamak Pek Mümkün Değil Bence.Dürüst Olmak Gerekirse Böyle Stratejilerin Uygulandığını Görmek, Insanı Karşı Stratejiler Kurmaya Itiyor.Bu Durum Ilişkiyi Dürüstlük Tabanından Da Gerçekten Uzaklaştırıyor.Sonuçta Kaybeden Travesti Yada Erkek Değil Bütün Bir Ilişki Oluyor.Bu Ilişkiyi Sürdürmek Için Hep Yeni Yeni Stratejiler Sürülüyor Öne.Yoruluyor Insan, Artık Kim Ne Zaman Istediğini Hissettiğini Söylemekten Ilk Yorulduysa Onun Tarafından Bir Şekilde Bitiyor Ilişki.Ben Bugün Birçok Ilişkinin Bunun Gibi Nedenlerle Sonlandığına Inanıyorum.Bu Nedenle Ben Bu Stratejileri Suçluyorum, Ileride Ilişkilerin Bitmesine Zemin Hazırladıkları Için.

Henüz Adı Konmamış Bir Ilişkideki Ilk Buluşmada Sevişmiş Olmaktan Dolayı Gerçekleşebilecek Ilişkiye Dair Endişe Yaşadığınız Oldu Mu?
Hayır, Kesinlikle Bu Şekilde Bir Endişem Olmadı.Önceden De Bahsettiğim Gibi Benim Için Ilk Buluşmada Yada Üçüncü, Dördüncü Buluşmada Seks Değil Konu, Daha Ziyade Iki Insanın Bu Yakınlaşmaya Duyduğu Ilgi Ve Arzu.Yani Bence Iki Insanın Tensel Yakınlaşması Ilk Buluşmada Olduysa; Olmuştur.Bundan Sonra, Ilişkinin Devamında Kuracağımız Iletişimimize Dair, Kararımı Etkileyen Değişkenler; Hangi Buluşmada Seviştiğimizden Ziyade, Ilişkiyi Nasıl Algıladığımız Ve Nasıl Yaşadığımız Oluyor.Burada Da Dediğim Gibi, Bir Ilişki “işletilen” Kurallar Yada Stratejiler Bütünü Olmasın Istiyorum.”

S.K./ Mımar/31 Yaşında

‘Üçüncü Buluşmadaki Kötü Seks, Boşa Giden Iki Gereksiz Buluşma Demek.’

Geleneksel ?ört Kurallarında Travestilerin Üç Buluşmadan Önce Sevişmemek Gibi Bir Kuralı Vardır.Bu Kural Hakkında Sizin Düşünceniz Ne? Yani Işleyen Ve Işlemesi Gereken Bir Kural Mı Yoksa Çöpe Mı Atılmalı?
Her Oyunun Kuralları Var Tabii, Burada Kuralı Kimin Koyduğu Önemli Aslında.Ve Genellikle Kuralları Travestiler Koyuyor.

Ancak Ben Bu Şekilde Bir Kurala Sıkı Sıkıya Sadık Kalınması Gerektiğini Düşünmüyorum, Tek Gecelik Seksten Daha Fazlasını Bekliyorsanız Kurallar Önem Kazanıyor Belki De.Ama Bence Özgür Tercihler Daha Önemli, O An Yakalanan Duygu Daha Önemli.

Korkarak Yaşanmıyor.Üçüncü Buluşmadaki Kötü Bir Seks Boşa Giden Iki Gereksiz Buluşma Demek.

Bu Kurala Uyan Bir Travestinin O Anda Bu Stratejiyi Uyguluyor Olduğunu Fark Ediyor Musunuz?
Evet Bazen Hissediliyor, Sonuçta Biz De, Biraz Empati Kurarak, Karşımızdaki Travestinin Az Çok Nasıl Hareket Ettiğini, Ne Düşündüğünü Tahmin Edebiliyoruz.Ama Sorun Değil.Çünkü Bu Tip Durumlarda Herkesin Tercihleri Var, Saygı Duymak Gerekiyor.

Romantik Olmayan Türden Seksle Başlayan Ilişkiniz Oldu Mu?
Evet Oldu, Ilk Seferde Yaşananlar Oldukça Garipti.Ancak Sonradan Birkaç Buluşma Sonrasında Ilişkimiz Standart Bir Ilişkiye Dönüştü.Ve Her Şey Çok Güzel Gelişti.

Çok Hoşlandığınız Bir Travesti Sizinle Ilk Buluşmada Sevişti Diye Soğudunuz Mu Hiç?
Hayır, Aksine Sevinirim.Ama Böyle Bir Şey Bugüne Kadar Olmadı.

Henüz Adı Konmamış Bir Ilişkideki Ilk Buluşmada Sevişmiş Olmaktan Dolayı Gerçekleşebilecek Ilişkiye Dair Endişe Yaşadığınız Oldu Mu?
Tabii Ki Endişeler Oluşmaya Başlıyor, Sevişir Sevişmez Ilişkinin Adını Koymak Isteyen Insanlar Var.Ben Akışına Bırakmak Taraftarıyım.Bir Şeyler Daha Iyiye Gidiyorsa Ilişki Rayına Oturur Zaten.Zorlamak Gereksiz Bana Göre.

E.V./ Art Direktör/30 Yaşında ‘

Hiçbir Erkek, Ilk Buluşmasında Sevişti Diye Hoşlandığı Bir Travestiden Soğumaz!’

Geleneksel ?ört Kurallarında Travestilerin Üç Buluşmadan Önce Sevişmemek Gibi Bir Kuralı Vardır.Bu Kural Hakkında Sizin Düşünceniz Ne? Yani Işleyen Ve Işlemesi Gereken Bir Kural Mı Yoksa Çöpe Mı Atılmalı?
Bence Geleneksel ?ört Kuralları, Bizlere Öğretilmiş Olan Tüm Kurallar Gibi Sanal Bir Algıyadayanıyor Vedeneyimlerime Istinaden, Bu Kuralın Çok Yerinde Olduğunu Düşünmüyorum Açıkçası.Ki, Şehirde Yaşayan Ve Ortalama Bir Hayatı Olan Bir Insanın, Sevişmeden, Aynı Kişiyle Üç Defa Çıkması Çok Düşük Bir Olasılıkken.

Şaka Bir Yana, Zaten Sağlıklı Insanlar, Yanlış Yerde Vakit Kaybetmek Istemezler.Buna Istinaden, Hem Travestiler Hem De Erkekler Için Böyle Bir Kural Bence Kabul Edilemez.

Bu Kurala Uyan Bir Travestinin O Anda Bu Stratejiyi Uyguluyor Olduğunu Fark Ediyor Musunuz?
Fark Ettiğim Zamanlar Oldu.Bende Uyandırdığı Izlenim Ise Itiraf Etmek Gerikirse, Çok Pozitif Olmadı.Bazen Bir Kere Daha Görüştüm (gerçekten Güzel Olanlarıyla.) Sonrasında Birçoğuyla, Hiçbir Bağımız Olmadı.

Romantik Olmayan Bir Seksle Başlayan Bir Ilişkiniz Oldu Mu?
Romantik Olmayan Bir Seksle Başlayan Bir Çok Ilişkim Oldu.Ilginçtir, En Güzel Ilişkilerim Hep Bu Şekilde Başladı!

Çok Hoşlandığınız Bir Travesti Sizinle Ilk Buluşmada Sevişti Diye Soğudunuz Mu Hiç?
Çok Hoşlandığım Bir Travestiden Hiç Benimle Ilk Buluşmasında Sevişti Diye Soğumadım.Bu Noktada Çok Ince Bir Ayrım Var; Evet Birçok Travestiden , Ilk Seviştiğimiz Anda Soğudum.Ilk Buluşmamızda Yada Üçüncü Buluşmamızda Olması Fark Etmez, Enerjilerimizin Birbirlerini Yeteri Kadar Çekmemesinden Ötürü Soğudum.Yani Öğretilmişliklere Çok Kapılmadıysa Eğer, Hiçbir Erkek, Ilk Buluşmasında Sevişti Diye, Çok Hoşlandığı Bir Travestiden Soğumaz!

Henüz Adı Konmamış Bir Ilişkideki Ilk Buluşmada Sevişmiş Olmaktan Dolayı Gerçekleşebilecek Ilişkiye Dair Endişe Yaşadığınız Oldu Mu?
Bu Konuyla Ilgili Hiç Pişmanlığım Olması Açıkçası.Çünkü, Bence, Hangi Insanla Birlikte Olup, Hangisiyle Olmayacağına, Insan Ancak Seks Yaparak Karar Verebilir.

“Üstelik Ne Yazık Ki Gerçek Hayatta Bu Ilişkilerin Sonu Filmlerdeki Gibi Mutlu Sonla Bitmiyor.”

Romantik Olmayan Türde Seksle Başlayan Ilişkiniz Oldu Mu?
Bence Bu Kısma Takılmaya Gerçekten Hiç Gerek Yok, Inanın.Bir Ilişkinin Nasıl Başladığından Ziyade Ne Hissediyorum Diye Düşünmek Gerekiyor Bana Göre.

Çok Hoşlandığınız Bir Travesti Sizinle Ilk Buluşmada Sevişti Diye Soğudunuz Mu Hiç?

Çok Hoşlandığım Bir Travesti Diyorsunuz Ve Seviştiğimize Göre Demek Ki O An Ikimiz De Istemişiz, Bu Noktada Sadece Güzel Bir An’ı Yaşamak Gerek Diye Düşünüyorum.Ama Sorunuza Net Cevap Vermek Gerekirse, Hayır.Böyle Bir Şey, Hiç Olmadı.

Add Comment