Travestiler İle Seks Dolu Bir Hafta Sonu

Eşinizle Romantik Bir Haftasonu Geçirmek Için Yüzlerce Lira Harcamanıza Gerek Yok.Vereceğimiz Önerilerle Tanıştığınız Ilk Günlerdeki Gibi Ateşli Ve Romantik Bir Haftasonu Geçirebilirsiniz.

Cumartesi…
Çocuklarınız Varsa, Onları Annenize Gönderin.Eğer Uzakta Oturuyorlarsa, Yakın Arkadaşlarınızdan Birinden Onlarda Kalmasını Rica Edebilirsiniz.

Tüm Telefonları Kapatın.Her Türlü Acil Duruma Karşı Telesekreteri Devreye Sokun.Böylece Çocuklarınızla Ilgili Gelebilecek Acil Durum Aramalarından Haberdar Olabilirsiniz.

Başbaşa Kalmanızı Şampanya Eşliğinde Kutlamaya Ne Dersiniz? Bu Nedenle Çocukları Gönderdikten Sonra Dışarıda Alışveriş Işlerinizi Halledin.
Filmlerinizi, Eksik Mutfak Malzemelerini Ve Içkilerinizi Almayı Unutmayın.Travestiler, En Seksi Iç Çamaşırlarınızı Raflardan Çıkarma Zamanı Geldi.
Çocuklarınız Yüzünden Oluşan “anne” Imajını Tazelemek Ve Onu Yeniden Kendinize Aşık Etmek Için Uygun Bir Fırsat.

Bu Akşam Yalnız Kalma Nedeniniz Birbirinize Zaman Ayırmak Değil Mı? Isterseniz, Eşinizi De Ikna Ederek Pratik Bir Yemek Yapabilirsiniz.“yemekle Uğraşmak Istemiyorum” Diyorsanız Kendinizi Dışarıdan Söylediğiniz Yemekle Ödüllendirebilirsiniz.Beraber Masayı Hazırlayın.Romantik Bir Müzik Koyun Ve Yemekten Sonra Birbirinize Yaklaşarak, Romantizmin Fitilini Ateşleyebilirsiniz.

Ikinizinde Hoşuna Giden Filmlerden Alın.Romantik Bir Gecenin Başlangıcını Istediğiniz Filmde Kocaman Kanepenize Yayılarak Başlayabilirsiniz.Artık Daha Da Yakınlaşmaya Başlayabilirsiniz.Eşinizi Sadece Beş Dakika Yalnız Bırakarak Banyoda Romantik Bir Ortam Yaratın.Küveti Doldurun, Mumları Yakın Ve Eşinizi Çağırın.

Istediğiniz Kadar Geç Yatabilir Ve Ses Çıkarabilirsiniz.Ayrıca Öğlene Kadar Uyuma Lüksüne Sahipsiniz.Çünkü Sabah Sizi Rahatsız Edecek Ve Ilgilenmeniz Gereken Çocuklarınız Olmayacak.

Pazar…
Tanıştığınız Ilk Günlere Geri Dönün.Sabah Kalktığınızda, Taze Portakal Suyunuzu Sıkın.Iki Kişilik Taptaze Bir Kahvaltı Hazırlayın.Eve Sipariş Getiren Bir Fırından Poğaça Ve Açmalarınızı Isteyin.Uzun Süre Akşamki Kıyafetlerinizi Çıkarmayın.

Birbirinizi Ne Kadar Seksi Ve Çekici Bulduğunuzu Söyleyin.Evdeki Dağınıklığı Toplamak Için Zaman Harcamayın.Birlikte Olmak Için Ayırdığınız Bu Kısıtlı Zamanda Olabildiğince Birbirinize Zaman Ayırın.

Bir Cevap Yazın

error: İçerik çalma yavşak!!!